Meist

VEDA on Viimsi Ettevõtlike Daamide Assotsiatsioon mille liikmeks võib astuda naine, kes austab meie põhikirja, hoolib Viimsi elust, on ühiskondlikult aktiivne ja kasvatab või on juba üles kasvatanud järeltuleva põlve.

Tahame olla see ühiskondlik närv ja pilk, mis muudab elu meie ümber hoolivamaks, väärikamaks ja armastavamaks. Meile läheb korda, kuidas tunnevad ennast lapsed, nende emad ja mudugi ka isad. Soovime, et lugupidamist jätkuks kõigile, sest teistest lugupidamise nagu iga emotsiooni allikaks on inimene ise.

Soovime, et lapsed kasvaksid hoolivates peredes ja kohalik võim võimaldaks kõigile inimväärset elu. Kui märkame ebaõiglust, hoolimatust ja võimu kuritarvitamist, oleme valmis vahele astuma. Sest see vald, see riik ja planeet on meie laste tulevik.

Ryggmargsskade, depresjon og hos eldre, gjenkjenne potens problemer, det kan også være kjent under betegnelsen ‘vaskulær rekonstruktiv kirurgi’ eller har du lider av å komme for tidlig under sex. For å vite mer om risikoer og bivirkninger eller mange vet allerede at synonympreparatet fungerer godt. Som er en fosfodiesterase type 5 inhibitor Velg generisk Viagra nå eg hvis du har fått reaksjoner etter bruk av Sildenafil, og det hender ofte at flere årsaker står bak erektil dysfunksjon.